Bram 3,5 maand

Wat vliegt de tijd.....tjeee....... bram is al weer 3,5 maand nu.  Afgelopen di 5 maart was officieel mijn zwangerschapsverlof al weer voorbij : (     Gelukkig dat ik er nog een maandje vakantie achter heb geplakt. Per 1 april moet ik echt beginnen!!!   Moet zeggen dat ik het prettig vindt dat ik er nog een maandje aan heb geplakt, het gaat allemaal zo snel. De eerste weken hectisch met wennen en de vele visites die je krijgt, ik kon zelf niet goed vooruit (ivm scheefstand heupen/bekken, dat ik altijd al heel mijn leven heb maar nu last van heb door de hormonen) en dat is nog steeds niet helemaal zoals het hoord : (, bram met mega veel krampen, bram die overdag moeilijk kon slapen. Sinds een aantal weekjes heb ik het gevoel dat alles een beetje loopt en wat rustiger wordt. Ik geniet sinds dat hij geboren is, maar geniet nu nog meer. Ben daarom blij met een maandje extra : )

Bram had in het begin veel krampen, super harde ontlasting, spuugd bij dunne voeding en is gulzig. Wat hebben we zitten rommelen met zijn eten: extra water toevoegen, wat olie toevoegen aan de fles, nutritron (jhbpm) en zonder geprobeerd, wissel van voedingen, cinababy, kidnicol,.........wat een ramp!!!! Nu zit hij op friso comfort en dat gaat prima. Daarnaast krijgt hij (probiotica)abc Dolphius..........wat een wondermiddel (en hoor er ook veel positieve berichten over). Snap niet dat ze dit niet elke baby geven vanaf de geboorte!!!!Bram is een heel ander kind, veel vrolijker en ontspannen. Van de huisarts moet hij ook laxilose gebruiken, goed voor de darmen en zijn ontlasting. Binnenkort moeten we de laatste 2 dingen gaan afbouwen om te kijken wat er gebeurd en anders terugkomen naar de huisarts. Bram was daarvoor overdag super onrustig met veel krampen/huilen en soms krijsen en moeilijk slapen overdag. 's avonds sliep hij prima.....niet zo gek natuurlijk. Ik ben zelfs naar een osteopaat gegaan, waar hij nu nog steeds naar toe gaat. Nu is bram een heel ander kereltje!!!! : )

Wat kan bram al:

-Bram slaapt al best lang door. Om 19.30 krijgt hij een fles(150 cc water), daarna maken we hem wakker om 23.30 (krijgt hij een fles van 180 cc water)en vervolgens slaapt hij door tot 6.30/7.15 uur.  

-Bram brabbelt, kraait en lacht er wat op los

-sabbelt op zijn vingers

-volgt goed zijn woezel en pip mobiel

-komt al best goed op zijn zij trots op te zijn : ) !!!!!!!!!

Een kereltje om trots op te zijn!!!!!!! : ) Stoere bink!!!

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • snor

  • daniest

    Ik herken zijn ontwikkelingen natuurlijk in Maren. Zij rolt ook op haar zij en al bijna door op haar buikje, ware het niet dat haar armpje onder haar lichaam ligt haha. Op een dag weet ze deze vast weg te trekken ;-)
    Wat goed dat Bram doorslaapt, klinkt heerlijk! Ik ben er nog 1 a 2 keer uit voor nachtvoedingen. Ze heeft snel honger van mijn bv
    Ze krijgt nu 1 fles kunstvoeding per dag (150 cc water, ca 165 cc flesvoeding totaal) en daar slaapt ze veel lekkerder op! Hm, toch maar wat meer zuivel en vollere producten eten en drinken....
    Ook fijn dat Bram minder last heeft van zijn darmen en baat heeft van de osteopaat! Ik hoor er goed verhalen over. Lekker verder genieten van je lieve vrolijke mannetje!

  • Marietje80

    Wow wat veranderd er veel he in zo'n korte tijd! Fijn dat hij goed reageert op de voeding en dat het allemaal een stuk beter gaat met hem. Geniet er lekker van! Liefs

  • lizzie82

    Geniet nog lekker van je verlof.

  • mamaongeduld

    dus ik kan nog wel wat proberen voor de krampjes van mijn meisje!!!!! heerlijk nog vrij!

  • zonnebloem81

    mooie samenvatting. Heerlijk dat je zo lang vrij bent ook. Geniet er nog maar even goed van.

  • danika